برندبوک

چرا بسیاری از شرکت‌ها، برند نمی‌شوند؟

دلیل آن اشتباه‌های ساده‌ای هستند چون: انتخابِ اشتباه مخاطب، انتخاب اشتباه شخصیت برند، رسانه اشتباه، دیزاین‌های اشتباه، محتوا و شعارهای اشتباه، حتا اسم و رنگ‌های اشتباه. فقط «برندبوک‌‌» می‌تواند جلوی این اشتباه‌ها را بگیرند. «برندبوک‌‌» سند استراتژیکی است برای تمام فعالیت‌های بازاریابی، تبلیغات و ارتباطات و برندینگ است.

برندبوک‌ها به مدیران می‌گویند که شرکت چگونه باید متمایز شود، چگونه دیده شود، چگونه حرف بزند، چگونه رفتار کند و …

«برندبوک‌‌» مرجع تصمیم‌گیری و منبع الهام‌بخش برای مدیران و کارکنان شرکت‌هاست. برندبوک هر شرکتی چنان چون کتاب مقدس هر شرکت است و شامل:

  • Brand Position 
  • Brand Personality 
  • Brand Action 
  • Strategic Touchpoints 
  • Strategic Message 
  • Design Strategy 
  • Point of Parity 
  • Point of Difference

 

For Large Businesses
با ما تماس بگیرید

 

آژانس‌های برندینگ روش مناسبی برای برندینگ شرکت‌های بزرگ و پروژه‌های پیچیده هستند. برای تدوین برندبوک‌تان می‌توانید با ما تماس بگیرید. ما به بسیاری از این شرکت‌های کمک کرده‌ایم

لیست پروژه‌های ما را ببینید.
بخشی از پروژه‌ها را در این صفحه ببینید.

For Medium-seized Business
با کمک دیرکشن فایندر، خودتان انجام دهید

بیزنس‌های متوسط و کوچک می‌توانند به جای اختصاص بودجه‌های سنگین برای پروژه‌های برندینگ، بخش عمده‌ای از کار را خودش انجام دهند. ما رازهای برندینگ را در دیرکشن فایندر گذاشته‌ایم.

دیرکشن‌ فایندر، راه‌حلی برای شرکت‌های متوسط و کوچک است.
مدیران شرکت‌ها را همراهی می‌کند تا برندبوک شرکت‌شان را بنویسند.

دیرکشن فایندر، جعبه است شامل:

۹ بورد استراتژی

یک دفتر راهنما

۵ سری کارت ورک‌شاپی

۴۰ برگ ارزیابی

 

Strategy Boards

A 20-page Manual

Workshop Cards

Audition Forms

روش کار دیرکشن فایندر

در هر بورد یکی از استراتژی برندتان را تعریف خواهید کرد: مخاطب هدف، جایگاه برند، شخصیت برند، برند اکشن، نقاط تماس و محتوای استراتژیک، نام برند، ایده‌ی لوگو و شعار برند.

فایلی به همراه جعبه ارسال می‌شود که پس از اتمام فرآیند، استراتژی‌ها را درآن فایل وارد می‌کنند تا به عنوان برندبوکی مکتوب در اختیار همه اعضای شرکت شرکت قرار گیرد. می‌توانید از برندبوک رونمایی کنید و از آن‌ها بخواهید بر اساس استراتژی‌های جدید عمل کنند.

علاوه بر این فرم‌های ارزیابی در این جعبه هست که مدیران را برای همیشه کمک می‌کند، تا پیش از تصمیم گیری بتوانند آن ایده را بر اساس برندبوک  ارزیابی کنند و بعد تصمیم به اجرا، تغییر یا رد ایده بگیرند.
این همان جایی است که می‌توانید نصف هزینه‌های اضافه تبلیغات را حذف کنید.

ارسال درخواست

ما تعداد محدودی از دیرکشن فایندر به شرکت‌ها می‌توانیم ارائه کنیم.
از این رو نیاز است که اطلاعات شرکت‌‌تان را برای ما ارسال کنید تا ارزیابی کنیم که دیرکشن فایندر مناسب شرکتشما باشد. ظرف ۴۸ ساعت به درخواست‌ها پاسخ خواهیم داد.